Tretia futbalová liga mala na programe 7. kolo. FK Slovan Duslo Šaľa privítal na svojom trávniku rezervu FC Nitra a celky sa rozišli po remíze 2:2. FC Slovan Galanta si poradil s béčkom FC Spartak Trnava 2:0. Vráble prívítali Považskú Bystricu a podlahli jej 0:3. 

Čítať ďalej...

Starší dorastenci FC Nitra sa po výhre na pôde Banskej Bystrice 3:0 vo štvrtom kole predstavili vo piatom na domácej pôde proti MFK Zemplín Michalovce a vyhrali 2:0. V šiestom kole podľahli mladí Nitrania v Senici 0:1.

Čítať ďalej...

MHK 32 Liptovský Mikuláš je naďalej bez bodu, v utorok nepochodil pod Zoborom, kde bol ľahkým sústom pre HK Nitra, ktorý sa po víťazstve 6:0 vyšvihol na čelo tabuľky. 

Čítať ďalej...

Prekvapenie sa zrodilo na záver utorkového programu Tipsport ligy. Slovan Bratislava zaváhal na svojom ľade, hoci ešte v 58. min vyhrával nad Novými Zámkami 5:4, napokon prehral v prestrelke 6:7. 

Čítať ďalej...

Hráči FC Nitra ukončili negatívnu sériu troch zápasov bez víťazstva v najvyššej slovenskej súťaži. V úvodnom zápase sobotňajšieho programu 8. kola uspeli na pôde nováčika FK Pohronie, ktorého zdolali jednoznačne 3:0. 

Čítať ďalej...

Hokejisti Košíc napravili zaváhanie z úvodného kola slovenskej najvyššej súťaže na ľade Nových Zámkov. V súboji 2. kola Tipsport ligy zvíťazili 2:1. Nováčik z Michaloviec využil eufóriu z účasti medzi slovenskou elitou v ďalšom domácom vystúpení proti Nitre. 

Čítať ďalej...

Remízovým kráľom Slovnaft handball extraligy je HC Sporta Hlohovec. Zverenci trénera Michala Lukačína sa aj tretíkrát rozišli zmierlivo. Tentoraz v derby cez kopec v 3. kole najvyššej slovenskej hádzanárskej súťaže mužov. 

Čítať ďalej...

Slovenský reprezentant v atletike Marcel Lomnický sa vo výsledkovej listine súťaže kladivárov na ME 2018 v nemeckom Berlíne posunie o jednu priečku vyššie. 

Čítať ďalej...

V piatkovom stretnutí 1. kola Tipsport ligy medzi domácim HK Nitra a maďarským klubom MAC Budapešť nastúpil za domácich obranca Šimon Nemec a stal sa najmladším hráčom v histórii najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. 

Čítať ďalej...

Nitrianske futbalistky nepocítil v úvodných troch kolách trpkoť prehry. Po domácej výhre s Trnavou a remíze v Žiline si v treťom kole poradili pod Zoborom s FK Poprad 6:1.

Čítať ďalej...