V pondelkovej dohrávke 4. kola Openligy privítali hráči MFsK Nitra 1.SFC CANARIA TEAM Malacky a zdolali ho 10:3, keď už v prvom polčase videli diváci 9 gólov. Nitrania chceli potvrdiť víťazstvo v Bánovciach, a tak zvolili vysoké napádanie hneď od začiatku zápasu.
Čítať ďalej...
V 15. kole III. futbalovej ligy zvíťazili hráči rezervy FC Nitra nad tretím celkom tabuľky FKM Nové Zámky 2:0. Skóre otvoril v 35. minúte Aurelien Lola, v 73. stanovil konečný stav Miloš Šimončič.
Hokejisti HK Nitra zvíťazili nad tímom HK Orange 20 na jeho ľade vysoko 7:0 v utorňajšom stretnutí 21. kola Tipsport ligy. Troma gólmi k tomu na domovskej pôde mladíkov v Piešťanoch prispel Tibor Kutálek (dvakrát skóroval v presilovke) a dvoma Karol Csányi, po jednom zásahu mali Matej Paulovič a Tomáš Mikúš.
Futbalisti FC Nitra do 19 rokov postúpili do play-off o osemfinále mládežníckej Ligy majstrov. Mladí Nitrania v utorkovej domácej odvete 2. predkola majstrovskej vetvy zvíťazili 3:0 nad rovesníkmi z bieloruského klubu Šachťor Soligorsk a revanšovali sa svojim súperom za prehru 0:2 v októbrovom prvom meraní síl.
Futbalisti Prešova remizovali v stretnutí 16. kola Fortuna ligy so Zlatými Moravcami 1:1. Hostia v Poprade viedli od 57. min, keď z priameho kopu skóroval Karol Karlík.
Futbalisti FC Nitra remizovali na domácom ihrisku so Senicou 0:0 v sobotňajšom stretnutí 16. kola najvyššej slovenskej súťaže. Nitra ešte v aktuálnej sezóne neokúsila na vlastnom trávniku chuť prehry a bodovala aj v ôsmom zápase v rade.
Hokejisti Nitry zvíťazili v stretnutí 21. kola Tipsport ligy na ľade Žiliny 4:2. Favorizovaní hostia položili základ svojho úspechu v úvodných dvoch tretinách, po nich viedli 3:1.
Hokejisti Lipovského Mikuláša zvíťazili na ľade Nových Zámkov 4:0 v nedeľňajšom stretnutí 21. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy. Skóre v druhej tretine otvoril Lukáš Paukovček, v tretej sa do streleckej listiny zapísali Jakub Langhammer, Matúš Sukeľ a Maroš Piatka.
Na 23. ročníku medzinárodných pretekov olympijských nádejí v športovej streľbe v Nitre sa darilo aj slovenským reprezentantom, ktorí si vybojovali päť individuálnych a štyri tímové pódiové umiestnenia v kadetskej a juniorskej kategórii.
Hádzanári HK Agro Topoľčany potešili svojich fanúšikov vo sviatočný deň víťazstvom nad HC Štart Nové Zámky 36:32 v piatkovom stretnutí 10. kola Slovnaft handball extraligy mužov.