V sérii o 3. miesto sa opäť zrodilo víťazstvo domácich, tentoraz v podaní hádzanárov HK Agro Topoľčany, ktorí si poradili s hráčmi MŠK Považská Bystrica 28:21 a vyrovnali na 1:1 na zápasy. 
Čítať ďalej...
Hádzanári Tatrana Prešov zvládli aj druhý krok za obhajobou titulu slovenských šampiónov. Zverenci trénera Rastislava Trtíka vyhrali sobotňajšie druhé stretnutie finálovej série play-off extraligy mužov nad HKM Šaľa 30:27.
Čítať ďalej...
Hokejové Nové Zámky angažovali na novú sezónu do obrany Petra Kuzmína, Filipa Vidoviča a Rusa Pavla Kanarského. 
Čítať ďalej...
Hokejisti HK Nitra začali v pondelok predpoludním s letnou prípravou na novú sezónu. Až do letných dovoleniek budú úradujúci vicemajstri trénovať jednofázovo. 
Čítať ďalej...
V 25. kole V. futbalovej ligy Stred sa na ihrisku OFK Veľký Lapáš predstavil desiaty celok súťaže TJ Slovan Krušovce a domáci ho zdolali 6:0, keď si góly rozdelili spravodlivo po tri do každého polčasu.
Čítať ďalej...
Novou akvizíciou tipsportligového hokejového tímu HK Dukla Trenčín je Michal Valent. Tridsaťjedenročný rodák z Martina prichádza z Nitry, kde sa v roku 2016 tešil aj z majstrovského titulu. 
Čítať ďalej...
I. futbalová liga žien mala na programe 16. kolo, v ktorom sa pod Zoborom predstavili hráčky MŠK Slovan Trenčianske Teplice. Domáce hráčky FC Nitra v stretnutí dominovali a dosiahli siedme víťazstvo v súťaži.
Čítať ďalej...
V prostredí českej futbalovej scény sa niekoľko týždňov šušká o tom, že člen širšieho kádra slovenskej reprezentácie Lukáš Štetina by po skončení tejto sezóny mohol prestúpiť z Dukly Praha do tímu mestského konkurenta Sparty.
Čítať ďalej...
V ďalšom stretnutí IV. futbalovej ligy si rezerva FC Nitra poradila na vlastnom ihrisku s TJ Družstevník Dolné Saliby 2:0. Hostia držali krok s nitrianskou juniorkou iba do prestávky, v druhom polčase kondične odišli. 
Čítať ďalej...
IV. futbalová liga JV mala počas predchádzajúceho víkendu na programe 25. kolo, v ktorom ČFK Nitra hostil celok rovnako z dolnej časti tabuľky Dvory n/Ž. Jediný gól stretnutia dosiahol z TK domáci Tomáš Polanský. 
Čítať ďalej...