Cyklo Klub Dynamax Nitra v spolupráci s mestami Nitra, Vráble a obcou Tajná zorganizoval medzinárodné etapové cyklistické preteky mládeže - Regiónom Nitrianskeho kraja. 11. ročník pretekov bol opäť zaradený do Slovenského pohára v cestnej cyklistike. 
Čítať ďalej...
Vedenie tipsportligového hokejového klubu HC Nové Zámky sa dohodlo na zmluve s obrancom Michalom Šiškom. Dvadsaťsedemročný zadák odohral ostatné dve sezóny v Liptovskom Mikuláši. 
Čítať ďalej...
Slovenská hádzanárska reprezentantka a brankárka Iuventy Michalovce Adriana Medveďová okúsi zahraničný angažmán. Z tímu úradujúceho slovenského majstra, víťaza interligy (WHIL) a držiteľa národného pohára prestupuje do družstva rumunského vicešampióna HC Dunarea Braila. 
Čítať ďalej...
V sobotňajších prípravných stretnutiach na jesennú časť Fortuna ligy si výborne počínali hráči nováčika FC Nitra, ktorí sa predstavili na pôde Podbrezovej. 
Čítať ďalej...
Na chrenovskom ihrisku sa konal už piaty ročník futbalového turnaja Kasíno cup. Na trávniku mali diváci možnosť vidieť niekoľko známych nitrianskych športovcov.
Čítať ďalej...
Útočník Anatolij Rajenko je ďalší Rus v kádri slovenského tipsportligového hokejového tímu HC Nové Zámky. Už pred ním prišli do tímu Stanislav Kučkin, Arťom Dubinin a Pavel Kanarskij. 
Čítať ďalej...
Basketbalistky BKM Junior UKF Nitra už nepovedie Peter Kováčik, ktorý pod Zoborom končí. Vo funkcii hlavného kouča ho vystrieda jeho doterajší asistent Pavol Horička, ktorý pôsobil vo funkcii hlavného trénera nitrianskych basketbalistiek už pre Kováčikom a doviedol ich do najvyššej slovenskej ženskej súťaže. 
Čítať ďalej...
Novým členom Výkonného výboru SZĽH sa stal niekdajší reprezentant Topoľčanec Miroslav Šatan. Martin Kohút sa viackrát vyjadril, že sa snaží dosadiť Šatana aj na post generálneho manažéra slovenského národného tímu. 
Čítať ďalej...
Na aktíve extraligových klubov vyžrebovali nový ročník najvyššej slovenskej hádzanárskej súťaže mužov. Tá ponesie vďaka novému partnerovi od nadchádzajúcej sezóny názov Slovnaft handball extraliga. 
Čítať ďalej...
Káder slovenského hokejového tipsportligového tímu HC Nové Zámky doplnil český útočník Adam Zbořil. Aj skúsený útočník Marek Dubec bude v sezóne 2017/2018 pôsobiť v HC Nové Zámky. 
Čítať ďalej...