Futbalisti Dunajskej Stredy doma remizovali s hráčmi Zlatých Moraviec 3:3 v sobotňajšom stretnutí 19. kola Fortuna ligy.
Čítať ďalej...

Podbrezová na vlastnom ihrisku zvíťazila nad Nitrou 1:0 v sobotňajšom zápase 19. kola slovenskej futbalovej Fortuna ligy.

V dohrávke 15. kola vyhral obhajca titulu VKP Bystrina SPU Nitra nad TJ Spartak Myjava 3:0 a zaznamenal dvanásty úspech v sezóne.
Hokejisti Nových Zámkov neuspeli na vlastnom ľade a hráčom Nitry podľahli 3:4 v nedeľňajšom stretnutí 27. kola najvyššej slovenskej hokejovej súťaže Tipsport ligy.
Káder slovenského tipsportligového hokejového klubu HC Nové Zámky doplnil švédsky útočník Johan Lorraine. Dvadsaťosemročný rodák zo Štokholmu Lorraine, ktorý podpísal s Novými Zámkami kontrakt do konca tohto súťažného ročníka sa narodil v Štokholme a hokejovo vyrastal v klube Lidingö Vikings.
Hokejový majster sveta Jozef Stümpel stále definitívne neodložil súťažné korčule do kúta. Štyridsaťpäťročný útočník si opäť dres rodnej Nitry. Nie však vicemajstrovského HK Nitra, ale druholigového klubu HC Dynamax 96 Nitra.
Domáci volejbalisti úradujúceho slovenského majstra VKP Bystrina SPU Nitra prehrali 1:3 s favorizovanými hráčmi tureckého klubu Maliye Milli Piyango SK Ankara vo štvrtkovom prvom zápase šestnásťfinále Vyzývacieho pohára.
Nitra doma zdolal HK Poprad 3:1 v piatkovom stretnutí 26. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy. Hostia držali krok s úradujúcim vicemajstrom iba v prvej tretine, keď na gól Mareka Slováka odpovedal Peter Lichanec.
V stredajšom zápase 26. kola druhej najvyššej slovenskej hokejovej súťaže St. Nicolaus I. ligy HC Topoľčany - HK Trnava si domáci hráči poradili s hosťami 4:2, keď ešte štyri minúty pred koncom bol stav nerozhodný.
V 10. kole slovenskej extraligy basketbalistiek si hráčky BKM Junior UKF Nitra zmerali sily s BK Slovan Bratislava a zdolali ho 71:58.