Informačné centrum mladých v spolupráci s mestom Topoľčany pripravilo 4. ročník memoriálu Mareka Barányiho Nočný beh mestom.

Čítať ďalej...

V Nitrianskom divadle Andreja Bagara sa odohral obnovený veľkolepý scénický muzikál Tisícročná včela na motívy románu Petra Jaroša.

Čítať ďalej...

Verejnosť pozná víťaza súťaže návrhov na kino Palace * Záujem verejnosti o opatrovateľskú službu v Nitre rastie. * Polícia v Leviciach vyšetruje okolnosti dopravnej nehody * Mesto požiada o dotáciu k podpore cyklodopravy * Výrobca čipových kariet dostane dotáciu

Čítať ďalej...

Mesto Partizánske je najmladším slovenským mestom a tento rok oslavuje svoje 81. narodeniny. Sobotný bohatý program začal v popoludňajších hodinách pre najmenších, vystúpením opičky Chichi a jej zvieracích kamarátov priamo na námestí SNP v Partizánskom.

Čítať ďalej...

Sieň občanov, ktorým bolo udelené verejné uznanie mesta Partizánske sa rozrástla o ďalších laureátov. Na slávnostnom mestskom zastupiteľstve si prevzali ocenenia osobnosti, ktoré svojou prácou a spoločenskou angažovanosťou v rôznych oblastiach výraznou mierou prispeli k rozvoju a propagácii tohto mesta.

Čítať ďalej...

V rámci poslednej šiestej edície grantového programu ""Vy rozhodujetemy pomáhame" Tesco opäť podporilo 231 projektov po celom Slovensku.

Čítať ďalej...

Pätnásty ročník Podzoborského vinobrania zaplnil opäť počas víkendu Mestský park na Sihoti v Nitre.Toto  obľúbené podujatie každoročne navštívia stovky návštevníkov. Vinobranie otvoril krojovaný sprievod, ktorý symbolicky niesol aj plody zeme.  

Čítať ďalej...

Nitra sa stala dejiskom organizovania historicky prvých Majstrovstiev Europy  špeciálnych olympiád v modernej gymnastike. Pre Slovensko sú tieto majstrovstvá výnimočné, pretože ešte nikdy takéto medzinárodné podujatie pre športovcov s intelektuálnym znevýhodnením  neorganizovalo. Šampionát sa konal v Mestskej športovej hale v Nitre, kde sa predviedla gymnastická elita z rôznych štátov Európy.  

Čítať ďalej...

Michal David je jedným z najúspešnejších hitmakerov českej populárnej hudby. Jeho party Mejdan roku sa opäť vrátila aj na Slovensko. Užiť si ju prišli na nitriansky amfiteáter tisícky fanúšikov z celého Slovenska, ale i zahraničia.  

Čítať ďalej...

Na Chrenovej sa oslavovalo. V areáli Dopravného ihriska na Chrenovskej a Lomnickej ulici sa konala Dožinková veselica. Počas tradičnej slávnosti ukončenia žatvy nechýbala hudba, tanec a hlavne dobrá nálada.  

Čítať ďalej...
Strana 1 z 96