piatok, 18 august 2017 08:43 Pridajte komentár medzi prvými!
Čerstvé vydanie magazínu Central Live vám predstaví aktuálneho majstra sveta, ktorým sa náš región môže pochváliť. V Los Angeles sa na Majstrovstvách sveta v umení totiž nesmierne darilo tanečníkovi a choreografovi Norbertovi Grofčíkovi. Úspešný je aj tím, že stojí za už 26. ročníkom medzinárodného festivalu Divadelná Nitra. O jeho aktuálnej téme, programe aj smerovaní sa s moderátorkou Nikoletou Kováčovou porozprávala riaditeľka festivalu Darina Kárová.
piatok, 18 august 2017 08:31 Pridajte komentár medzi prvými!

Dožinky už neodmysliteľne patria ku pomaly končiacemu sa letu ako oslava tých, ktorí sa starajú o to, aby bola bohatá úroda.

piatok, 18 august 2017 08:22 Pridajte komentár medzi prvými!

* Začal sa poľnohospodársky veľtrh na Agrokomplexe. * Chrenovské dožinky sa konajú po novom v zrekonštruovanom amfiteátri národného výstaviska Agrokomplex  * Pravicové strany podpísali koalíciu, do krajských volieb pôjdu spoločne. * V Nitrianskej nemocnici zachránili mladého muža. *

piatok, 18 august 2017 08:19 Pridajte komentár medzi prvými!
Dlhých desať rokov amfiteáter na Národnom výstavisku Agrokomplex čakal na svoj nový šat. V tomto kultúrnom stánku sa začal organizovať program od roku 1974. Najmä starším ročníkom sa viažu na toto miesto krásne spomienky .
štvrtok, 17 august 2017 08:10 Pridajte komentár medzi prvými!
V ďalšom kole III. futbalovej ligy sa Topoľčany predstavili na svojom ihrisku proti Šali a podľahli jej dvojgólovým rozdielom. V zápase slabšej úrovne sa ujali vedenia hostia v 5. min, keď po rohovom kope Matúša Kochana presne hlavičkoval Bosniak Stefan Trivan a prekonal Juraja Kochana v bráne Topoľčian. PRO
štvrtok, 17 august 2017 08:09 Pridajte komentár medzi prvými!
Britský basketbalista Ryan Martin sa stal novou posilou účastníka najvyššej slovenskej súťaže (SBL) BC Prievidza. Dvadsaťpäťročný podkošový hráč odohral minulú sezónu v druhej francúzskej lige. Posilnili sa aj prievidzskí volejbalisti, úradujúci vicemajster VK Prievidza získal pred novou sezónou do kádra estónskeho reprezentanta Andresa Toobala. 
štvrtok, 17 august 2017 08:08 Pridajte komentár medzi prvými!

Ukrajinská hádzanárska brankárka Alexandra Krebsová bude naďalej chytať za HK Slovan Duslo Šaľa, do ktorého sa vracia už druhýkrát. Dvadsaťštyriročná rodáčka z Užhorodu mala po uplynulom ročníku, v ktorom pomohla Duslu k vicemajstrovskému titulu, zamieriť do Maďarska. 

štvrtok, 17 august 2017 08:05 Pridajte komentár medzi prvými!
Slovenský futbalový krídelník s minulosťou v národnom tíme Miroslav Stoch debutoval v drese úradujúceho českého šampióna SK Slavia Praha. Dvadsaťsedemročný stredopoliar nastúpil na ľavej strane zálohy základnej zostavy "zošívaných" na ihrisku cyperského APOEL Nikózia v utorkovom prvom zápase play-off o účasť v skupinovej fáze Ligy majstrov 2017/2018. 
streda, 16 august 2017 08:10 Pridajte komentár medzi prvými!
Letné prázdninové dni si Nitrania ale i návštevníci mesta mohli spestriť návštevou Nitrianskeho hradu. Jedným z piatich vystúpení, ktoré pripravili počas letnej sezóny pre rodiny s deťmi Nitrianska organizácia cestovného ruchu, nezisková organizácia Castellum a skupina historického šermu Bojník bola Tridsaťročná vojna. 
utorok, 15 august 2017 13:58 Pridajte komentár medzi prvými!

V obci Diviaky nad Nitricou sa konajú jubilejné, dvadsiate dožinky usporiadané z príležitosti úspešného ukončenia žatvy.

Strana 1 z 279