Trenčiansky samosprávny kraj udeľoval verejné uznania po druhýkrát vo svojej histórii.

Čítať ďalej...

V rámci pilotného projektu „Hokejová akadémia“ začnú prví mladí hokejisti na Strednej športovej škole v Trenčíne študovať od 1. septembra 2019.

Čítať ďalej...

Dámy vo večerných róbach, páni v úlohách džentlemanov, tanec do skorých ranných hodín, tombola... Plesová sezóna štartuje. Ples v Topoľčanoch mal charitatívny rozmer a výťažok bude putovať pre ľudí, ktorí to skutočne potrebujú.

Čítať ďalej...
Prvé správy o korčuľovaní v Nitre sa viažu k decembru roku 1886. V tomto roku bolo totiž poprvýkrát oficiálne otvorené prvé  verejné klzisko v Nitre. Za iniciátora tohto počinu sa pokladá Július Gisser,známy zakladateľ  športového života v Nitre. V spoločnosti pánov sa na ľade premávali dámy v dlhých sukniach a kabátoch, ktoré si vychutnávali občas aj kávu na ľade..
Čítať ďalej...

Trio La Gioia patrí v súčasnosti medzi úspešné a obľúbené hudobné zoskupenie na scéne nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.  Koncert umocnili tóny v sprievode Simple Lounge Quartet- mladých umelcov z orchestra Slovenského Národného Divadla a Slovenskej Filharmónie. Spolu vytvorili v Nitrianskej synagóge neopakovateľný zážitok.

Čítať ďalej...

Predseda TSK poprial veľa úspechov do nového roka hasičom, policajtom, cestárom i banským záchranárom v okresoch Trenčianskeho kraja.

Čítať ďalej...

V Topoľčanoch je už tradíciou vítať Nový rok ohňostrojom už vo večerných hodinách.

Čítať ďalej...

Mesto Topoľčany v spolupráci s MsÚ na posledný deň v roku pripravilo pre deti silvestrovskú diskotéku.

Čítať ďalej...

Rozdávať radosť a pocit dobra sa rozhodli v Topoľčanoch žiaci dvoch škôl. Spolupráca priniesla podujatie, ktoré potešilo všetkých prítomných na námestí Milana Rastislava Štefánika.

Čítať ďalej...
Strana 1 z 83