Verejnosť pozná víťaza súťaže návrhov na kino Palace * Záujem verejnosti o opatrovateľskú službu v Nitre rastie. * Polícia v Leviciach vyšetruje okolnosti dopravnej nehody * Mesto požiada o dotáciu k podpore cyklodopravy * Výrobca čipových kariet dostane dotáciu

Čítať ďalej...

V piatkovom stretnutí 1. kola Tipsport ligy medzi domácim HK Nitra a maďarským klubom MAC Budapešť nastúpil za domácich obranca Šimon Nemec a stal sa najmladším hráčom v histórii najvyššej slovenskej hokejovej súťaže. 

Čítať ďalej...

Nitrianske futbalistky nepocítil v úvodných troch kolách trpkoť prehry. Po domácej výhre s Trnavou a remíze v Žiline si v treťom kole poradili pod Zoborom s FK Poprad 6:1.

Čítať ďalej...

Futbalisti Veľkého Lapáša privítali v 6. kole V. ligy - stred celok zo spodku tabuľky TJ Slovan Zbehy, no ten predviedol dobrý výkon a odniesol si bod po remíze 1:1.

Čítať ďalej...

Hádzanári Tatrana Prešov zvládli aj svoj tretí duel v Slovnaft handball extralige. Zverenci trénera Slavka Golužu v predohrávke 3. kola najvyššej slovenskej súťaže uspeli na palubovke MHC Štart Nové Zámky, kde vyhrali 35:27.

Čítať ďalej...

Trinásť účastníkov, návrat Slovana Bratislava, premiéra Michalovčanov, limit legionárov či delenie súťaže po základnej časti na dve časti. To sú zmeny v novom súťažnom ročníku hokejovej Tipsport ligy.

Čítať ďalej...

Futbalisti Nitry bez väčších problémov postúpili do 4. kola Slovenského pohára - Slovnaft Cupu. V utorňajšom zápase 3. kola zvíťazil tím spod Zobora na pôde TJ Veľké Lovce vysoko 7:0, keď už pred obrátkou mal fortunaligista päťgólový náskok. 

Čítať ďalej...

Volejbalisti VKP SPU Nitra odohrali po troch týždňoch letnej prípravy dve stretnutia na domácej pôde. Zverenci trénera Ľuboša Šalatu si zmerali sily s VŠC Fatra Zlín. 

Čítať ďalej...

V stretnutí III. futbalovej ligy Západ si pod Zoborom zmerali sily rezerva FC Nitra a Myjava. Jediný gól stretnutia dosiahol v 18. minúte kapitán Nitry Šimon Štefanec.

Čítať ďalej...

Mesto Partizánske je najmladším slovenským mestom a tento rok oslavuje svoje 81. narodeniny. Sobotný bohatý program začal v popoludňajších hodinách pre najmenších, vystúpením opičky Chichi a jej zvieracích kamarátov priamo na námestí SNP v Partizánskom.

Čítať ďalej...
Strana 1 z 348