Bývalý reprezentačný brankár Michal Meluš sa vracia do Nových Zámkov. Štyridsaťpäťročný gólman si od nadchádzajúcej sezóny bude obliekať dres miestneho MHC Štart, ktorý v uplynulej sezóne obsadil v Slovnaft handball extralige 4. miesto. 

Čítať ďalej...

Na lavičku účastníka 4. najvyššej futbalovej súťaže ŠK Šurany sa posadil nový tréner. Je ním bývalý dlhoročný hráč Nitry Jaroslav Dekýš, v ktorej drese nastúpil na 210 ligových stretnutí. V uplynulej sezóne viedol treťoligovú rezervu FC Nitra.

Čítať ďalej...

Počas víkendu sa konal v Nitre ôsmy ročník Medzinárodného korfbalového víkendu. Reprezentácia Slovenska využila prítomnosť zahraničných tímov na prípravu na nadchádzajúce MS v JAR. 

Čítať ďalej...

Dres tipsportligistu z Nových Zámkov bude v nasledujúcej sezóne obliekať mladý krídelník Martin Andrisík. Okrem neho sa v bielo-zelených farbách predstaví aj v nasledujúcej sezóne český center Radim Hruška, ktorý sa s vedením dohodol na predĺžení zmluvy. 

Čítať ďalej...

V areáli mestského letného kúpaliska v Topoľčanoch vybudovalo mesto nové
multifunkčné ihrisko.

Čítať ďalej...

V Topoľčanoch udelili čestné občianstvo * Primátora Hattasa chcú odvolať, začali zbierať podpisy pod petíciu * Nepite vodu z nitrianskych prameňov * Ani sa radšej nekúpte vo vodných nádržiach * V Dražovciach budú mať dožinky

Čítať ďalej...
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

V priestoroch Ponitrianskeho múzea počas mestských slávností uviedli do života novú knihu o Nitre. Publikáciu Nitra – Pamätihodnoti mesta zostavil vydavateľ a fotograf Vladimír Bárta. 

Čítať ďalej...

Futbalisti Nitry si v poslednom prípravnom zápase pred novým súťažným ročníkom Fortuna ligy zmerali pod zoborom sily so štvrtým tímom druhej maďarskej ligy a zrodil sa nepríjemný výsledok 0:3. 

Čítať ďalej...

Dres HKM Šaľa bude od nasledujúcej sezóny obliekať talentovaný Tomáš Bogár, juniorský reprezentant Slovenska a stupavský odchovanec Daniel Polák, pravá spojka Mikuláš Kucsera z popredného maďarského klubu Grundfos Tatabánya, legionárske miesto v šalianskej zostave zaujme 21-ročný macedónsky pravý krídelník Martin Dimov a juniorský reprezentant SR, ľavá spojka Patrik Prikryl.  

Čítať ďalej...

V poradí tretiu hráčsku posilu pre najbližšiu sezónu získal volejbalový klub VK Prostějov. Je ňou odchovankyňa volejbalu pod Zoborom, neter bývalého vynikajúceho hokejistu Jozefa Stümpela, dlhoročného hráča zámorskej NHL a majstra sveta 2002, Nikola Stümpelová. 

Čítať ďalej...
Strana 1 z 338