Na Slovensku rastie záujem o informatické vzdelávanie. * V stredu pokračovalo pojednávanie v kauze Mariatchi, vypovedali poškodení. * V nákupnom centre na Chrenovej skratovala lampa v strope. * V Nitre udelia ocenenia najlepším dobrovoľníkom. * SPU vyčerpala na rekonštrukciu internátov vyše pol milióna eur. * Jaguar Land Rover chce zamestnať ďalších 850 ľudí. * Počet obyvateľov Nitry medziročne poklesol o 566. *

Čítať ďalej...
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)
Iuventa Michalovce potvrdila svoje líderské postavenie v MOL lige aj v sobotňajšom šlágri 12. kola, v ktorom uspela na palubovke svojho najväčšieho slovenského rivala a udržala si doterajšiu nezdolanosť. Zverenky trénera Petra Hatalčíka zvíťazili v Šali nad miestnym HK Slovan Duslo.
Čítať ďalej...
Hokejisti DVTK Jegesmedvék Miškovec zvíťazili nad hráčmi HK Nitra 2:1 po predĺžení v nedeľňajšom stretnutí 45. kola najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy. 
Čítať ďalej...
Hokejový klub Nitry by údajne mohol posilniť kanadský útočník Kris Versteeg. V Nitre už tretiu sezónu pôsobí jeho mladší brat Mitch Versteeg.
Čítať ďalej...
Novým brankárom Zagłębie Sosnowiec, účastníka poľskej ekstraklasy, ktorý je po jeseni na poslednom mieste tabuľky s 12 bodmi sa stal Nitran Lukáš Hroššo. 
Čítať ďalej...
Pred jarnou časťou futbalovej sezóny sa do prípravy pustili aj mladežnícke tímy FC Nitra. V realizačných kádroch nastali zmeny, Martina Babinca v U19 nahradil Peter Hnilica, na post hlavného trénera U17 prešiel Jozef Zajac a  U16 povedie Andrej Štefanka. 
Čítať ďalej...
Druhá najvyššia slovenská hokejová súťaž St. Nicolaus I. liga pokračovala piatkovými stretnutiamu 40. kola. Hráči HC Topoľčany sa predstavili na ľade HC Osmos Bratislava, kde prehrali po predĺžení a prišli tak o priebežné druhé miesto. 
Čítať ďalej...
Hráči HK Poprad zvíťazili na ľade HK Nitra 5:3 v piatkovom zápase 47. kola slovenskej najvyššej hokejovej súťaže Tipsport ligy. V súboji tabuľkových susedov si Popradčania polepšili a poskočili na štvrtú pozíciu práve pred Nitru.
Čítať ďalej...

Trenčiansky samosprávny kraj udeľoval verejné uznania po druhýkrát vo svojej histórii.

Čítať ďalej...
Strana 1 z 303