streda, 28 jún 2017 10:34 Pridajte komentár medzi prvými!

Pamiatku Karola Jokla si uctilo až 140 futbalových nádejí.

streda, 28 jún 2017 10:16 Pridajte komentár medzi prvými!

Kráľovské mestečko Skačany oslavovalo výročie prvej písomnej zmienky.

streda, 28 jún 2017 08:23 Pridajte komentár medzi prvými!
Hra šípky sa už nielen v zahraničí, ale i na Slovensku dostáva do povedomia a získava si čoraz viac priaznivcov, ktorým tento šport učaroval a chcú si ho vyskúšať. Všetci šípkari a nadšenci tejto hry sa zišli v jednom z nitrianskych pubov na Veľkom finále Nitrianskej šípkarskej ligy, ktoré bolo vyvrcholením jarnej časti ligy. 
streda, 28 jún 2017 08:15 Pridajte komentár medzi prvými!

Hradovanie na Nitrianskom hrade sa tentokrát nieslo v duchu renesancie. Jedným z piatich vystúpení, ktoré pripravili počas letnej sezóny pre návštevníkov hradu Nitrianska organizácia cestovného ruchu, nezisková organizácia Castellum a skupina historického šermu Bojník bol Renesančný deň. 

utorok, 27 jún 2017 08:48 Pridajte komentár medzi prvými!

Poľovnícka i nepoľovnícka verejnosť sa mohla zúčastniť na 4. ročníku nitrianskych slávností poľovníkov- Deň poľovníkov a priateľov prírody, ktoré zorganizovali Obvodná poľovnícka komora Nitra a Slovenský poľovnícky zväz- Okresná organizácia Nitra. 

utorok, 27 jún 2017 08:47 Pridajte komentár medzi prvými!
V duchu impresionistickej pohody, noblesy a bezstarostnosti sa i tento rok nieslo obľúbené spoločensko-kultúrne podujatie s názvom Raňajky v tráve. Okolie románskeho kostolíka v Nitre – Dražovciach sa stalo dejiskom už 5. ročníka pikniku, ktorého celkovú atmosféru  dotvárali dobové kostýmy, klobúky, slnečníky a piknikové košíky.  
utorok, 27 jún 2017 08:45 Pridajte komentár medzi prvými!

Cieľom školy je vychovať kvalitného človeka, vychovaného a vzdelaného. Pripraviť ho pre život v prostredí, v ktorom sa nachádzame. Mimoriadna situácia sa môže udiať kedykoľvek a kdekoľvek, preto základná škola Hollého v Topoľčanoch zorganizovala v rámci povinného učiva Ochrana života a zdravia účelové cvičenie trochu iným spôsobom. 

utorok, 27 jún 2017 08:43 Pridajte komentár medzi prvými!
Historicky najúspešnejšia kapela Elán svoje turné tento rok presunula na open air scény v jednotlivých mestách. Aktuálny program s názvom "Živých nás nedostanú" predviedli hudobníci po 6 rokoch aj na nitrianskom amfiteátri, ktorý navštívilo cez 12000 fanúšikov.
utorok, 27 jún 2017 08:41 Pridajte komentár medzi prvými!
Cyklo Klub Dynamax Nitra v spolupráci s mestami Nitra, Vráble a obcou Tajná zorganizoval medzinárodné etapové cyklistické preteky mládeže - Regiónom Nitrianskeho kraja. 11. ročník pretekov bol opäť zaradený do Slovenského pohára v cestnej cyklistike. 
utorok, 27 jún 2017 08:40 Pridajte komentár medzi prvými!
Vedenie tipsportligového hokejového klubu HC Nové Zámky sa dohodlo na zmluve s obrancom Michalom Šiškom. Dvadsaťsedemročný zadák odohral ostatné dve sezóny v Liptovskom Mikuláši. 
Strana 1 z 266