piatok, 20 október 2017 15:20 Pridajte komentár medzi prvými!

V Trenčianskom kraji otvorili prvé špecializované zariadenie pre ľudí s diagnózou autizmus. Stavebné práce na  zariadení  začali v druhej polovici minulého roka. Po 14 mesiacoch intenzívnych stavebných prác má Trenčiansky kraj prvé špecializované zariadenie tohto druhu, ktoré sa stane domovom pre 30 ľudí postihnutých autizmom, ktorí ukončili povinnú školskú dochádzku.

štvrtok, 19 október 2017 14:45 Pridajte komentár medzi prvými!

Čaro zrelosti je podujatím,ktoré obec poriada pravidelne v rámci mesiaca úcty k starším. Je to čas, kedy by sme mali poďakovať všetkým tým, ktorí pre spoločnosť odviedli kus práce. Preto sa vedenie obce Žemberovce v spolupráci s Nitrianskym samosprávnym krajom rozhodlo pripraviť pre seniorov slávnosť, počas ktorej sa mohli oslávenci  stretnút, porozprávať a zmierniť starosti bežného života.

štvrtok, 19 október 2017 14:39 Pridajte komentár medzi prvými!

Občianske združenie Radošinka je združenie verejného, súkromného a občianskeho sektora, ktoré pôsobí na území 30 obcí Nitrianskeho regiónu. Zástupcovia jednotlivých obcí sa stretli v obci Radošina za účelom významnej udalosti, podpísania memoranda o spolupráci s českým partnerom MAS Buchlov. 

štvrtok, 19 október 2017 09:02 Pridajte komentár medzi prvými!

Dve výnimočné osobnosti hudobnej scény, jeden nezabudnuteľný akustický koncert. Spojenie tak výrazných a vzácnych hudobných umelcov akými je klavírny virtuóz Richard Rikkon a legenda českej hudobnej scény, klarinetista, saxofonista a dirigent Felix Slováček zaručuje vrchol umeleckého zážitku pre každého milovníka hudby a umenia. 

štvrtok, 19 október 2017 09:00 Pridajte komentár medzi prvými!
V 10. kole V. futbalovej ligy Stred podľahol OFK Veľký Lapáš na vlastnom ihrisku OFK Solčany 0:1. Bol to štvrtý zápas hostí bez prehry. Jediný gól stretnutia dosiahol v samom závere Mário Ladický.
štvrtok, 19 október 2017 08:59 Pridajte komentár medzi prvými!
Tipsportligový hokejový klub HC Nové Zámky angažoval českého útočníka Vladimíra Škodu. Tridsaťštyriročný center v minulosti hral na Slovensku za Martin, Zvolen a Žilinu. Naposledy pôsobil v rodných Českých Budějoviciach. V minulosti okrem Slovenska a Česka pôsobil aj v Kazachstane, jednu sezónu strávil v zámorí v juniorskej OHL. 
štvrtok, 19 október 2017 08:58 Pridajte komentár medzi prvými!
Káder úradujúceho slovenského hokejového vicemajstra HK Nitra doplnil útočník Karol Csányi. Dvadsaťšesťročný rodák z Komárna reprezentuje Maďarsko, v úvode aktuálnej sezóny pôsobil v čínskom klube ruskej Vyššej ligy, ktorý je farmou družstva Červená hviezda Kchun-lun v KHL. 
štvrtok, 19 október 2017 08:51 Pridajte komentár medzi prvými!
Futbalisti FC Nitra do 19 rokov postúpili do 2. predkola majstrovskej vetvy mládežníckej Ligy majstrov. V utorkovej odvete 1. predkola v macedónskom Skopje zverenci Martina Babinca remizovali s rovesníkmi z domáceho klubu Škendija Tetovo 1:1.
streda, 18 október 2017 14:54 Pridajte komentár medzi prvými!

V Handlovej v mesiaci úcty k starším pripravili pre seniorov kultúrny program.  

streda, 18 október 2017 12:48 Pridajte komentár medzi prvými!

Mesto Šurany v spolupráci so šurianskym gymnáziom zorganizovalo aj tento rok už piaty ročník behu mestom pod názvom „Šurianska desiatka“. Podujatie sa už  stáva  športovou tradíciou, na ktorej sa každým rokom zúčastňuje čoraz väčší počet záujemcov rôznych vekových kategórií.

Strana 1 z 297