pondelok, 11 december 2017 08:46 Pridajte komentár medzi prvými!
Akademický sochár Ján Ťapák a akademický maliar Stanislav Trepáč opäť po čase zavítali na pôdu Základnej školy Radovana Kaufmana v Partizánskom, aby v tomto predvianočnom období vniesli do jej útrob umeleckého ducha. 
pondelok, 11 december 2017 08:44 Pridajte komentár medzi prvými!
Pomáhať opusteným a postihnutým deťom a umožniť im prežiť vianočné obdobie, tak aby zabudli na mnohé svoje bolesti a ťažký život, ktorý im osud nadelil sa už 21 rokov snaží cirkev adventistov v Komunitnom centre Park v Topoľčanoch, kde sa každoročne v tomto období koná mikulášske stretnutie ADRA deťom. 
pondelok, 11 december 2017 08:42 Pridajte komentár medzi prvými!

Vo výstavných priestoroch topoľčianskej mestskej galérie sa na poslednej výstave v tomto roku predstavia výtvarníci a umelci, ktorí sa tu už v minulosti so svojou tvorbou prezentovali na svojich autorských či kolektívnych výstavách. Umelecká rada primátora mesta Topoľčany rozhodla, že usporiada Vianočný salón. 

pondelok, 11 december 2017 08:41 Pridajte komentár medzi prvými!
Káder slovenského tipsportligového hokejového klubu HC Nové Zámky doplnil švédsky útočník Johan Lorraine. Dvadsaťosemročný rodák zo Štokholmu Lorraine, ktorý podpísal s Novými Zámkami kontrakt do konca tohto súťažného ročníka sa narodil v Štokholme a hokejovo vyrastal v klube Lidingö Vikings.
pondelok, 11 december 2017 08:40 Pridajte komentár medzi prvými!
Hokejový majster sveta Jozef Stümpel stále definitívne neodložil súťažné korčule do kúta. Štyridsaťpäťročný útočník si opäť dres rodnej Nitry. Nie však vicemajstrovského HK Nitra, ale druholigového klubu HC Dynamax 96 Nitra. 
pondelok, 11 december 2017 08:40 Pridajte komentár medzi prvými!
Domáci volejbalisti úradujúceho slovenského majstra VKP Bystrina SPU Nitra prehrali 1:3 s favorizovanými hráčmi tureckého klubu Maliye Milli Piyango SK Ankara vo štvrtkovom prvom zápase šestnásťfinále Vyzývacieho pohára. 
pondelok, 11 december 2017 08:38 Pridajte komentár medzi prvými!
Nitra doma zdolal HK Poprad 3:1 v piatkovom stretnutí 26. kola slovenskej hokejovej Tipsport ligy. Hostia držali krok s úradujúcim vicemajstrom iba v prvej tretine, keď na gól Mareka Slováka odpovedal Peter Lichanec. 
štvrtok, 07 december 2017 14:52 Pridajte komentár medzi prvými!

Originálne vianočné ozdoby a ručné výrobky, tradičné vianočné dobroty, ale najmä čarovná vianočná atmosféra  rozžiarila priestory Úradu Trenčianskeho samosprávneho kraja už po tretíkrát, aby prostredníctvom vianočného trhoviska pripomenula, že sa blížia najkrajšie sviatky v roku. 

štvrtok, 07 december 2017 14:49 Pridajte komentár medzi prvými!

Hokejový štadión v Topoľčanoch sa prvú decembrovú nedeľu stal dejiskom mikulášskeho karnevalu v rámci tradičného predvianočného podujatia,  ktoré organizuje mesto Topoľčany v spolupráci s mládežníckym parlamentom mesta Topoľčany už 8-my krát.

štvrtok, 07 december 2017 14:47 Pridajte komentár medzi prvými!

„Polícia očami detí“ je výtvarná súťaž, ktorú mesto Topoľčany v spolupráci s Mestskou políciou v Topoľčanoch poriada už 14-ty krát s cieľom zistiť ako deti vnímajú náročnú prácu tých, ktorí sa starajú o našu bezpečnosť ale i bezpečnosť našich majetkov a pomáhajú nám v rôznych zložitých situáciách. 

Strana 1 z 312