piatok, 21 apríl 2017 14:00 Pridajte komentár medzi prvými!
V aktuálnom vydaní magazínu Central Live vás na Charitatívny majáles Nitra v kroji pozve prezidentka Nitrianskej humanitnej spoločnosti Homo Nitriensis Margita Štefániková. Už 30. apríla v PKO si môžete detailne prezrieť kroje nášho regiónu, zabaviť sa na krojovanej veselici a aj postaviť máj. A nemusíte prísť ani v kroji, stačí dobrá nálada. Tá vám nebude chýbať ani po zhliadnutí nového filmu Cuky Luky. Očakávaná snímka je už v kinách, jej tvorcovia a protagonisti zavítali aj do nitrianskeho Cinemaxu, kam sa vybrala aj moderátorka Nikoleta Kováčová a vyspovedala pre vás aj Zuzanu Šebovú a Petru Polnišovú.
piatok, 21 apríl 2017 08:39 Pridajte komentár medzi prvými!

* Na výstavisku Agrokomplex v Nitre sa koná v týchto dňoch medzinárodná predajná záhradnícka výstava. * Mesto Nitra zobralo skautom priestory, v ktorých sídlila ich klubovňa. * Zlomený strom spadol na idúce auto. * V Lužiankach od soboty uzatvoria cestu. Prejdite cez obchádzkovú trasu. *  

piatok, 21 apríl 2017 08:36 Pridajte komentár medzi prvými!
Hokejisti HC Banská Bystrica zvíťazili 2:1 na ľade HK Nitra vo štvrtkovom štvrtom stretnutí finále play-off slovenskej hokejovej Tipsport ligy a v sérii hranej na štyri víťazstvá vedú 3:1 na zápasy. 
streda, 19 apríl 2017 08:20 Pridajte komentár medzi prvými!

* Slováci si na šibačku veselo ulievali. Záchranári ratovali aj opité deti. * Obyvateľ Nitry začal spisovať petíciu na odvolanie primátora mesta Nitry - Jozefa Dvonča. * Modernizácia autobusovej stanice v Nitre pokračuje. * Cyklistov možno pustia na pešiu zónu. Nitrianska radnica zvažuje možnosti. * V Nitre sa zídu záhradkári na výstave Gardenia. *

streda, 19 apríl 2017 08:18 Pridajte komentár medzi prvými!
V 25. kole III. futbalovej ligy si futbalisti MFK Topvar Topoľčany zmerali na vlastnom ihrisku sily s TJ Družstevník Veľké Ludince. 
streda, 19 apríl 2017 08:17 Pridajte komentár medzi prvými!
V stretnutí 3. kola nadstavbovej časti II. futbalovej ligy - skupina o postup do Fortuna ligy si futbalisti FC Nitra na domácom trávniku poradili s MFK Lokomotíva Zvolen 3:1. 
streda, 19 apríl 2017 08:16 Pridajte komentár medzi prvými!
Domáci hráči obhajcu titulu VKP Bystrina SPU Nitra zvíťazili 3:0 nad tímom VK Prievidza v nedeľňajšom druhom zápase finále play-off slovenskej extraligy volejbalistov a v sérii hranej na štyri víťazstvá vedú 2:0. 
streda, 19 apríl 2017 08:13 Pridajte komentár medzi prvými!
Hokejisti Nitry uspeli v nedeľňajšom druhom finálovom zápase play-off slovenskej Tipsport ligy na banskobystrickom ľade tesne 4:3 a stav série s HC Banská Bystrica, hranej na štyri víťazstvá, vyrovnali na 1:1. 
utorok, 18 apríl 2017 12:15 Pridajte komentár medzi prvými!

Ulicami Nitry sa na Veľký piatok konala tradičná pobožnosť Krížovej cesty. Sprievod putoval od budovy Krajského súdu až na miestnu Kalváriu. Krížovej cesty sa zúčastnil aj nitriansky biskup Mons. Viliam Judák.

utorok, 18 apríl 2017 11:40 Pridajte komentár medzi prvými!
V I. LSD 19-ročných sa na ihrisku FC Nitra predstavili rovesníci z MFK Zemplín Michalovce a stretnutie skončilo výsledkom 1:1, keď sa v závere prvého polčasu ujali vedenia domáci gólom Jakuba Záhona, no hneď v úvode druhej časti stretnutia vyrovnal Anton Antonov.
Strana 1 z 245